Witam wszystkich :)

Dziś chciałabym Wam pokazać kartki, które udało mi się przygotować z okazji Dnia Matki. Niestety nie zdołałam zamieścić ich przed 26.05., ale chyba lepiej późno niż wcale. :)

Do przygotowania kartek postanowiłam wykorzystać foldery do embossingu w które niedawno się zaopatrzyłam. Póki co jestem z nich bardzo zadowolona. Zwłaszcza wzór z cegiełką, który widoczny jest na różowej kartce, przypadł mi do gustu. :)

kartki ręcznie robione dzień matkihandmade cards mother's day quillingkartki ręcznie robione dzień matki quillingmother's day cards handmade quilling flowerskartki na dzień matki ręcznie robionehandmade greeting cards quillingkartki ręcznie robione dzień matki uodziny quillingmother's day cards handmade quillingkartki ręcznie robione quilling

kartki na dzień matki ręcznie robionemother's day cards handmade birthday cards

This Post Has 4 Comments

 1. Alicja

  Śliczne te kartki. :)
  Gdzie można kupić te kartki ze wzorem cegiełek, czy “ślaczków z trójkątów”? Uwielbiam robić rękodzieła i przydałby mi się takie. :D
  Pozdrawiam :D

  1. Daria

   Takie kartki robię sama, za pomocą folderów do embossingu. Można je kupić w sklepach internetowych zajmujących się scrapbookingiem. :)

Dodaj komentarz