Regulamin sklepu internetowego.

Ostatnia aktualizacja 27 stycznia 2021

Informacje ogólne

1. Sklep internetowy w domenie paper-paradise.com prowadzony jest przez firmę Pracownia Artystyczna Daria Guć, adres: ul. Leśna 26/19, 85-676 Bydgoszcz, NIP: 5571639376

2. Firma Pracownia Artystyczna Daria Guć zastrzega sobie prawo do modyfikacji cen oraz ilości towaru w ofercie.

3. Firma Pracownia Artystyczna Daria Guć zastrzega sobie prawo do zmiany cen bez uprzedniego informowania o tym. Zmiany cen nie dotyczą zamówień będących już w trakcie realizacji.

Złożenie zamówienia i płatności

1. Zamawianie produktów odbywa się poprzez formularz zamówienia na stronie http://www.paper-paradise.com. Aby zamówienie zostało przyjęte, konieczne jest podanie danych Zamawiającego, adresu e-mail oraz formy płatności.

2. Po złożeniu zamówienia, Zamawiający otrzyma potwierdzenie przyjęcia zamówienia na podany w formularzu adres e-mail.

3. Sklep jest czynny całą dobę, przez cały rok. Zamówienia opłacone poprzez zwykły przelew są realizowane w dni robocze, w terminach ustalanych indywidualnie z klientem.

4. Zamówienia zawierające błędne lub nieprawdziwe dane zostaną anulowane.

5. Wysyłka produktów odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej, kuriera DHL oraz firmy InPost zgodnie z cennikiem zamieszczonym na paper-paradise.com

6. Faktura wystawiana jest na życzenie klienta.

Zwroty i reklamacje

1. Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie internetowym bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Pieniądze w kwocie ceny towaru zostaną zwrócone w ciągu 14 dni roboczych od dnia otrzymania przesyłki zwrotnej. Wszelkie koszty wysyłki pokrywa Kupujący.

2. Warunkiem uznania zwrotu jest odesłanie produktu nieużywanego i nieuszkodzonego. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć otrzymaną wraz z towarem fakturę (jeśli dotyczy) oraz pisemne oświadczenie o rezygnacji z zakupu.

3. Prawo do zwrotu bez podania przyczyny nie przysługuje w przypadku zakupu produktu wykonanego na indywidualne zamówienie (zawierającego imiona, daty itp.) oraz w przypadku produktów cyfrowych.

4. Koszty dostawy i odesłania towaru nie podlegają zwrotowi.

5. W przypadku wystąpienia wady zakupionego towaru Kupujący ma prawo do reklamacji w oparciu o przepisy dotyczące rękojmi w kodeksie cywilnym. Uszkodzony towar może zostać naprawiony, wymieniony lub Kupujący może odstąpić od umowy i otrzymać zwrot pieniędzy.

6. Reklamację należy zgłosić pisemnie na adres: Pracownia Artystyczna Daria Guć, ul. Leśna 26/19, 85-676 Bydgoszcz lub drogą elektroniczną na adres: kontakt@paper-paradise.com. Zaleca się, aby w reklamacji zawrzeć m.in. opis wady, okoliczności jej wystąpienia, dane Klienta składającego reklamację oraz żądanie klienta w związku z wadą towaru.

7. Sprzedawca ustosunkuje się do żądania reklamacyjnego w terminie do 7 dni roboczych od daty otrzymania zgłoszenia. W przypadku odstąpienia od umowy, środki zostaną przelane na konto Kupującego w ciągu 7 dni roboczych. W przypadku naprawy lub wymiany towar zostanie wysłany do Kupującego w ciągu 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki zwrotnej.

8. Towary odsyłane w ramach procedury reklamacyjnej należy wysłać na adres: Pracownia Artystyczna Daria Guć, ul. Leśna 26/19, 85-676 Bydgoszcz

Ochrona danych osobowych

1. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku dane osobowe podawane przez Klienta w formularzu rejestracyjnym wykorzystywane są tylko w celach realizacji zamówień.

2. Dane są poufne i nie są udostępniane osobom trzecim ani innym podmiotom.

3. Klient sklepu internetowego paper-paradise.com ma prawo do wglądu w swoje dane, ich modyfikacji oraz usunięcia z bazy sklepu.

W kwestiach nieuregulowanych w Regulaminie stosuje się przepisy kodeksu cywilnego.