Cześć!

Cieszę się, że tu zaglądasz. Dzięki temu będziemy mogli lepiej się poznać. :)

Mam na imię Daria. Obecnie mieszkam w Bydgoszczy gdzie czas upływa mi na pełnieniu roli żony, mamy oraz właścicielki małego biznesu o nazwie Paper Paradise. :)

Od 2012 roku moją pasją jest tworzenie pięknych rzeczy z papieru. Wszystko zaczęło się od kartek okolicznościowych. Na początku tworzenie ich było moim sposobem na spędzanie wolnego czasu i relaks. Kartki szybko zaczęły wzbudzać zainteresowanie rodziny i znajomych. Widząc to postanowiłam spróbować swoich sił w ich sprzedaży.

Tak właśnie powstało Paper Paradise.

Wraz z rozwojem moich umiejętności poszerzał się asortyment oferowanych przeze mnie produktów.

Obecnie w moim sklepie poza ręcznie robionymi kartkami okolicznościowymi w rozmaitych formach znajdziecie również obrazki, metryczki dla dzieci i zaproszenia.

Wszystkie produkty tworzone są przy użyciu metody o nazwie „quilling”. Jest to rodzaj papieroplastyki polegający na zwijaniu pasków papieru i tworzeniu z nich przeróżnych wzorów. Jego początki sięgają aż XVI wieku. Postanowiłam wykorzystać tę starodawną technikę do stworzenia nowoczesnych i eleganckich dekoracji, które nie tylko dodadzą wyrazu każdemu wnętrzu, ale mogą również stanowić wspaniały prezent i oryginalną pamiątkę.

Wszystkie prace tworzę własnoręcznie. Oznacza to, że są one „produkowane” w bardzo niskim nakładzie. Szansa na trafienie na drugą taką samą jest naprawdę niewielka. :)

Na Wasze życzenie wiele prac może zostać spersonalizowanych. Dany produkt może zostać wykonany w innym kolorze. Istnieje również możliwość dodania wybranych przez Was życzeń oraz imion. Wystarczy do mnie w tej sprawie napisać. :)

Dziękuję wszystkim osobom odwiedzającym stronę i kupującym moje prace. Nic tak nie motywuje do dalszego rozwoju jak świadomość, że nasza praca została doceniona przez innych i sprawiła im chociaż odrobinę radości.

To właśnie dzięki Wam mogę robić w życiu to co kocham. :)

Pozdrawiam,
Daria

Minimalistyczne kwiaty - #1

Instagram