O mnie

daria-kartkiWitam wszystkich serdecznie!

Mam na imię Daria i jestem założycielem oraz właścicielem sklepu Paper Paradise.

Moja przygoda z tworzeniem kartek i dekoracji przy użyciu quillingu rozpoczęła się w 2012 roku. Od tamtej pory każdą wolną chwilę spędzam doskonaląc swoje umiejętności i tworząc nowe projekty.

Na początku były kartki. To właśnie od nich rozpoczęła się moja przygoda z quillingiem. Dość miałam poszukiwania idealnych kartek okolicznościowych, które wpasowałyby się zarówno w mój gust jak i w gust osoby obdarowanej. Większość produktów na sklepowych półkach wydawała mi się bez wyrazu, a kartki wyglądały prawie identycznie. Wzięłam więc sprawy we własne ręce… dosłownie. :)

Postanowiłam stworzyć kartki na tyle wyjątkowe, aby osoba, która je otrzyma również poczuła się wyjątkowo. Swoim klientom oferuję możliwość umieszczenia wybranych przez nich życzeń, a także dedykacji, dzięki czemu osoba obdarowana będzie doskonale wiedzieć, że kartka została przygotowana specjalnie dla niej.

Wraz z rozwojem moich umiejętności poszerzał się asortyment oferowanych przeze mnie produktów. Poza kartkami w tradycyjnym formacie znajdą tu również Państwo kartki przestrzenne w formie rozmaitych pudełeczek, a także obrazy, które mogą posłużyć za wspaniałą i unikalną dekorację mieszkania.

Wszystkie prace, które znajdą Państwo w moim sklepie tworzę własnoręcznie. Oznacza to, że są one „produkowane” w bardzo niskim nakładzie, więc szansa na trafienie na drugą taką samą jest naprawdę niewielka. :)

Na koniec dziękuję wszystkim osobom odwiedzającym stronę, zostawiającym swoje komentarze oraz opinie. Nic tak nie podnosi na duchu i nie motywuje do dalszego rozwoju jak świadomość, że nasza praca została doceniona przez innych i sprawiła im chociaż odrobinę radości. :)

Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny.

Daria