Dziś chciałabym Wam pokazać pudełeczko przygotowane z okazji 10 rocznicy ślubu.

Wzór ten pojawił się już na blogu, jednak pomyślałam, że nie zaszkodzi go Wam przypomnieć. :) Jest to jeden z moich ulubionych boxów. Wydaje mi się, że ze wszystkich przygotowanych przeze mnie do tej pory pudełek, najbardziej nadaje się na śluby. :)

kartki ręcznie robione pudełko exploding boxhandmade cards quilling exploding boxzaproszenia ręcznie robione quilling kartka pudełkokartki ręcznie robione kartka pudełko pudełeczko quillingexploding box explosion box wedding cards handmadekartki ręcznie robione kartka pudełko tort z papieruexploding box ślub kartka na ślub telegram ślubnywedding cards wedding invitations handmade kartka na ślub telegram ślubny ręcznie robionytelegram ślubny ręcznie robiony kartka pudełkokartka na ślub ręcznie robiona telegram ślubny

This Post Has 2 Comments

  1. Aneta

    Witam! Te kartki są przepiękne!!!
    Sama w wolnym czasie wykonuję kartki na różne okazje. Najczęściej wykorzystuję technikę Iris folding lub haft matematyczny. Czy jest szansa aby dowiedzieć się jak zrobić takie pudełeczko z tortem. Będę wdzięczna za informacje.Pozdrawiam:))

    1. Daria

      Niestety nie posiadam własnego tutorialu na wykonanie takiego pudełeczka, ale na pewno łatwo znaleźć coś w Internecie. Pudełeczko nazywa się exploding box. :)

Dodaj komentarz