You are currently viewing Metryczka z okazji narodzin dziecka z portretem – minimalistyczne dekoracje do pokoju chłopca

Dziś przychodzę do Was z czymś naprawdę wyjątkowym. :)

Doskonale wiecie, że ostatnio bardzo często wykonywałam dla Was metryczki z okazji narodzin Waszych pociech. Zawierały one najważniejsze informacje o dziecku, kilka ręcznie robionych dekoracji oraz zdjęcie dziecka. Tego typu metryczki cały czas dostępne są w moim sklepie i wykonuję je z ogromną przyjemnością. Zastanawiałam się jednak jak mogę uczynić metryczki jeszcze bardziej wyjątkowymi. I wtedy postanowiłam, że zamiast zdjęcia dziecka spróbuję wykonać jego portret z papieru. Zadanie do najłatwiejszych nie należało, ale udało się i dziś przychodzę do Was z efektami. :)

Metryczka, którą widzicie na zdjęciach oprawiona jest w ramę o wymiarach 30 x 40 cm. Jest to największy format z jakim do tej pory pracowałam. Portret dziecka został wykonany ręcznie z papieru na podstawie fotografii. Poniżej znajduje się imię dziecka oraz data urodzenia. :)

Myślę, że taka metryczka to cudna i wyjątkowa pamiątka narodzin zarówno dla rodziców jak i samego dziecka. Ulubione zdjęcie Waszego bobasa może zostać przemienione w elegancki i minimalistyczny portret z papieru. Technika w której wykonywany jest taki portret daje przepiękny efekt 3D. Poniżej wizerunku dziecka umieszczone są jego dane, ale na Wasze życzenie może to być również cytat czy słowa, które mają dla Was szczególne znaczenie.

Metryczka z portretem to oryginalna dekoracje do pokoju dziecka. Projekt jest delikatny i elegancki dlatego sprawdzi się w większości wnętrz. Metryczka może posłużyć jako prezent z okazji narodzin dziecka, jak również jako pamiątka Chrztu Świętego czy upominek z okazji Roczku. Sprawi wiele radości z okazji pierwszego Dnia Mamy i Dnia Ojca. Dziadkowie z pewnością również docenią tak uroczą i wyjątkową pamiątkę, która każdego dnia będzie przypominać im o narodzinach ich ukochanego wnuczka. :)

Więcej informacji na temat metryczek znajdziecie w sklepie: https://paper-paradise.com/kategoria/metryczki/

Zapraszam!

Daria

Zdjęcie na podstawie którego powstała metryczka.

Dodaj komentarz