Metryczka ze zdjęciemNarodziny dziecka to moment, który niewątpliwie ma znamiona cudowności. Ten dzień na zawsze zostaje w pamięci jako jeden z najszczęśliwszych w życiu.

Chcesz podkreślić wyjątkowość tego dnia niezwykłą pamiątką, która będzie ozdobą do pokoju maluszka? Bez wątpienia jest nią oryginalna metryczka ze zdjęciem dla chłopca lub dziewczynki wykonana metodą quilling – delikatna i misterna, jak cud życia, który właśnie się urodził!

Metryczka dla dziecka wykonana metodą Quillingu?

Jest coś ujmującego w filigranowej delikatności papierowych ornamentów, dlatego idealnie oddają piękno i subtelność cudu, jakim jest nowo narodzone dziecko. Z tego względu quilling to doskonały pomysł na pamiątkową metryczkę, którą możesz powiesić w pokoju maluszka. Ręcznie robiona metryczka dla dziecka wykonana w pracowni Paper Paradise to piękna pamiątka Chrztu Świętego bądź narodzin, którą możesz dobrać wedle gustów, pomysłów i kolorów w pokoju. Na metryczce, oprócz zachwycających ornamentów można umieścić zdjęcie maluszka, datę oraz godzinę urodzenia, wagę, wzrost w centymetrach, a nawet cytat lub życzenia. To z pewnością wzruszająca i piękna pamiątka zarówno dla rodziców, jak i samego dziecka.

Dlaczego warto wybrać metryczkę handmade z pracowni Paper Paradise?

  • Są starannie wykonane, z użyciem najlepszych komponentów.
  • Cechuje je wysoka precyzja i dbałość o detale.
  • Są na wysokim poziomie artystycznym.
  • To wzruszający upominek dla świeżo upieczonych rodziców.
  • Misterne wzory pobudzają wyobraźnię dziecka.
  • Są pięknym elementem wystroju wnętrza.
  • W Paper Paradise masz możliwość personalizacji wyglądu metryczki ze zdjęciem.

Jak tworzymy metryczkę dla Twojego dziecka?

Każda metryczka dla dziecka jest wyjątkowa i wykonywana z niezwykłą starannością. Metoda quillingu sprawia, że jest ona niepowtarzalna i wyjątkowa tak jak Twój maluszek! Co więcej: Ty również możesz brać udział w jej tworzeniu! Masz pomysł na motyw przewodni? Pragniesz, by była utrzymana w określonej kolorystyce? Wspaniale, że przyczyniasz się do stworzenia czegoś pięknego! Metryczka dla chłopca lub dziewczynki jest tez doskonałym elementem wystroju wnętrza, który może zapoczątkować uroczą serię obrazków, zdobiących ścianę w pokoju Twojej pociechy. Chrzest, komunia, bierzmowanie – to tylko niektóre pomysły na obrazki z quillingu, które mogą dołączyć do pierwszego, małego działa sztuki. Sądzimy, że małe ornamenty są wspaniałym tłem dla wielkich wydarzeń z życia!

Sklep obecnie pozostaje nieczynny.