Walentynkowe propozycje

Walentynki co prawda dopiero za miesiąc, jednak z myślą o moich potencjalnych klientach przygotowałam kilka wzorów kartek Walentynkowych już teraz. :)

Wpis ten miał pojawić się na blogu już wczoraj. Za opóźnienie przepraszam, ale praca nad zdjęciami zajęła mi więcej czasu niż przewidywałam. Mam nadzieję, że się nie gniewacie. :)

Przejdźmy do rzeczy… Na dziś udało mi się przygotować 5 kartek. Na wszystkich dominuje oczywiście kolor czerwony. Cztery kartki zawierają motyw serca, natomiast na ostatniej kartce zdecydowałam się zamieścić kwiatek (wersja dla osób, które z okazji Walentynek chciałyby wyrazić sympatię i pamięć o drugiej osobie, a niekoniecznie miłość). :)

kartki walentynkowe ręcznie robione quilling

kartki walentynkowe quilling handmadekartki walentynkowe ręcznie robionevalentine's day cards handmade valentine's day cards quillingkartki walentynkowe handmade quillingwalentynki ręcznie robione quillingwalentynki handmade sercekartki walentynkowe ręcznie robione serce quillingvalentine's day cards handmade heart valentine's day cards handmade paper heart quillingwalentynki serce z papieru ręcznie robionekartki walentynkowe ręcznie robione serce z papieruvalentine's day cards handmade unique paper heart quillingkartki walentynkowe ręcznie robione na zamówienie sercevalentine's day cards quilling heartkartki walentynkowe quilling ręcznie robionekartki walentynkowe ręcznie robionevalentine's day cards handmade quillingkartki ręcznie robione quilling

9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.