Walentynki co prawda dopiero za miesiąc, jednak z myślą o moich potencjalnych klientach przygotowałam kilka wzorów kartek Walentynkowych już teraz. :)

Wpis ten miał pojawić się na blogu już wczoraj. Za opóźnienie przepraszam, ale praca nad zdjęciami zajęła mi więcej czasu niż przewidywałam. Mam nadzieję, że się nie gniewacie. :)

Przejdźmy do rzeczy… Na dziś udało mi się przygotować 5 kartek. Na wszystkich dominuje oczywiście kolor czerwony. Cztery kartki zawierają motyw serca, natomiast na ostatniej kartce zdecydowałam się zamieścić kwiatek (wersja dla osób, które z okazji Walentynek chciałyby wyrazić sympatię i pamięć o drugiej osobie, a niekoniecznie miłość). :)

kartki walentynkowe ręcznie robione quilling

kartki walentynkowe quilling handmadekartki walentynkowe ręcznie robionevalentine's day cards handmade valentine's day cards quillingkartki walentynkowe handmade quillingwalentynki ręcznie robione quillingwalentynki handmade sercekartki walentynkowe ręcznie robione serce quillingvalentine's day cards handmade heart valentine's day cards handmade paper heart quillingwalentynki serce z papieru ręcznie robionekartki walentynkowe ręcznie robione serce z papieruvalentine's day cards handmade unique paper heart quillingkartki walentynkowe ręcznie robione na zamówienie sercevalentine's day cards quilling heartkartki walentynkowe quilling ręcznie robionekartki walentynkowe ręcznie robionevalentine's day cards handmade quillingkartki ręcznie robione quilling

This Post Has 9 Comments

 1. Karolina

  Dopiero się ucze i nie wiem jak zrobić te tzw połączone zwoje kartka3
  Mogłaby mi pani wytłumaczyć jeśli to będzie problem to jakoś sobie poradzę :)

   1. Karolina

    Bardzo pani dziękuje :)

 2. Anonim

  Piękne są te karteczki i dopracowane w każdym calu. Pozdrawiam serdecznie. :-) Dana

 3. Jola

  Kartki zachwycają ! Są zadbane w najmniejszym szczególe i zrobione z wielkim smakiem. Gratuluję zręczności i pomysłu :) Pozdrawiam

 4. VenoraArt

  Śliczne te kartki. Z jednej strony delikatne i ze smakiem a z drugiej idealnie oddają to na jaką okazję zostały stworzone :) Pozdrawiam.

Dodaj komentarz