Nowe prace powoli się tworzą. Podejrzewam, że pojawią się na blogu w okolicach weekendu. Natomiast w międzyczasie chciałam podzielić się z Wami zaległym projektem, którym zajmowałam się w listopadzie. :)

Pani Romana, właścicielka Kwiaciarni Butterfly w Głogówku, poprosiła mnie o przygotowanie 100 bonów upominkowych zawierających motyw motyla. Zlecenie to było dla mnie sporym wyzwaniem pod względem czasowym oraz doskonałym testem mojej wytrzymałości i cierpliwości. Dzięki temu doświadczeniu mogę z całą pewnością powiedzieć, że quilling to moja prawdziwa pasja. Przygotowanie tak wielu kartek i motyli było co prawda czasochłonne, ale w żaden sposób nie zniechęciło mnie do quillingu i ani przez chwilę nie myślałam o tym, aby się poddać. Była to po prostu ciekawa przygoda i przyjemność, może troszkę męcząca, ale wciąż przyjemność. I myli się ten kto twierdzi, że rękodzielnik nie jest w stanie przygotować stu praktycznie identycznych przedmiotów. :)

Ciekawe czy kiedyś będę miała szansę zmierzyć się z jeszcze większym zleceniem. :)

bony upominkowe ręcznie robione quillinggift vouchers handmade quillingbony upominkowe ręcznie robione quillinghandmade gift vouchers quilling butterflybony upominkowe ręcznie robione, motyl quillinghandmade gift vouchers quilling, quilled butterflyquilled butterfly, butterfly quilling, motyl quillingbony upominkowe ręcznie robione bydgoszcz quillinghandmade gift vouchers, quilling butterfly

This Post Has 7 Comments

 1. PANI KREDKA

  Cudowne są te karteczki, z pewnością zajęło Ci to sporo czasu, ale warto było – są piękne :)

 2. wąsik

  super jeju mi by sie nie chcialo siedziec nad tym i zrobis 100 takich samych motylkow podziwiam:)

 3. czmiel

  Piękne te bony upominkowe, widać, że wiele serca i pracy w nie włożyłaś :)

  1. Daria

   Pracy to na pewno :) Dziękuję za docenienie :)

Dodaj komentarz