Świąteczny konkurs

Witam wszystkich. :)

Święta co prawda dopiero za miesiąc, jednak w branży związanej z kartkami okolicznościowymi okres świąteczny trwa już od kilku tygodni. Dlatego już dziś postanowiłam podzielić się z Wami kilkoma kartkami bożonarodzeniowymi. Okazuje się, że przygotowanie takich kartek jest trudniejsze niż może się to wydawać, zwłaszcza jeśli chodzi o dobór kolorów. Zdecydowanie najłatwiej pracuje się w tym przypadku z czerwienią i zielenią, czyli tradycyjnymi kolorami świątecznymi. Użycie jakichkolwiek innych kolorów może okazać się prawdziwym wyzwaniem.

handmade christmas cards, kartki na boże narodzenie ręcznie robione, quillinghandmade christmas cards, kartki na boże narodzenie ręcznie robione, quillinghandmade christmas cards, kartki na boże narodzenie ręcznie robione, quillinghandmade christmas cards, kartki na boże narodzenie ręcznie robione, quillingswiehandmade christmas cards, kartki na boże narodzenie ręcznie robione, quillinghandmade christmas cards, kartki na boże narodzenie ręcznie robione, quillinghandmade christmas cards, kartki na boże narodzenie ręcznie robione, quillinghandmade christmas cards, kartki na boże narodzenie ręcznie robione, quillinghandmade christmas cards, kartki na boże narodzenie ręcznie robione, quillinghandmade christmas cards, kartki na boże narodzenie ręcznie robione, quillinghandmade christmas cards, kartki na boże narodzenie ręcznie robione, quillinghandmade christmas cards, kartki na boże narodzenie ręcznie robione, quillinghandmade christmas cards, kartki na boże narodzenie ręcznie robione, quillingA jeśli mowa o wyzwaniach…

Już wkrótce Paper Paradise będzie obchodzić swoje pierwsze urodziny. W związku z tym przygotowałam dla Was mały konkurs. Oto zasady:

1. Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować kartkę bożonarodzeniową przedstawiającą Świętego Mikołaja. Praca powinna zawierać przynajmniej jeden element wykonany metodą quillingu. Wymiary pracy oraz kolorystyka dowolne.
2. Każdy może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę.
3. Do konkursu można zgłaszać jedynie kartki, które nie były nigdzie wcześniej publikowane.
4. Zgłoszenia należy wysyłać na adres kontakt@paper-paradise.com
W e-mailu należy podać swoje imię oraz bezpośredni link do wpisu z kartką, którą chcecie zgłosić do konkursu.
Osoby, które nie posiadają bloga również mogą wziąć udział w konkursie. Wystarczy, że na podany powyżej adres wyślą swoje imię oraz zdjęcie przygotowanej kartki.
Przesłanie linku lub zdjęcia oznacza automatyczną zgodę na zamieszczenie ich na stronie www.paper-paradise.com

5. Zgłoszenia przyjmowane są do 19.12.2013.
6. Wyniki zostaną ogłoszone 21.12.2013 – w dniu urodzin Paper Paradise.
7. Spośród zgłoszonych prac zostanie wyłoniony 1 zwycięzca oraz zostaną przyznane 2 wyróżnienia.

Zwycięzca otrzyma następujące nagrody:
– 3 zestawy pasków do quillingu w kolorach żółtym, pomarańczowym oraz różowym
– 5 gwiazdek w kolorze srebrnym
– 5 gwiazdek w kolorze złotym
– 6 motyli wyciętych za pomocą wykrojników w kolorach żółtym, pomarańczowym oraz czerwonym
– 4 koła w kolorach niebieskich oraz 3 zielone bileciki wycięte za pomocą wykrojników
– zakładkę do książki

Konkurs

Jeśli chodzi o osoby wyróżnione – linki do ich blogów zostaną zamieszczone na stronie Paper Paradise na okres dwóch tygodni.

Wszelkie pytania można zgłaszać poprzez e-mail. :)

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.