Dawno tu nie zaglądałam, ale to głównie z powodu Święta Zakochanych. :)

Okazało się, że kartki walentynkowe, które zamieściłam kilka tygodni temu na blogu przypadły do gustu sporej liczbie osób. Ostatnie dwa tygodnie upłynęły mi więc na tworzeniu quillingowych serc i niestety nie miałam w tym czasie okazji, aby zabrać się za coś nowego. Na szczęście jakieś dwa dni temu udało mi się zrealizować wszystkie walentynkowe zamówienia i w końcu miałam szansę zabrać się za coś, za co chciałam się zabrać od bardzo dawna – napis wykonany techniką quillingu.

Odkąd tylko zaczęłam uczyć się quillingu korciło mnie, aby spróbować swoich sił właśnie w wykonywaniu napisów. Trochę mnie przerażało ile pracy trzeba w to włożyć i jak dokładnym trzeba być przy wykonywaniu tego typu projektów. Ciekawość jednak zwyciężyła. I jak to oczywiście w moim przypadku bywa, zamiast spróbować wykonać najpierw pojedynczą literę, od razu zabrałam się za cały napis. I to wcale nie taki krótki bo składający się aż z 13 liter – Paper Paradise. Jak szaleć to szaleć. :)

Wykonanie takiego napisu rzeczywiście nie należy do najłatwiejszych zadań i jest to zajęcie bardzo czasochłonne. Mimo wszystko sądzę, że spróbuję rozwijać swoje umiejętności w tym kierunku, ponieważ ukończenie takiego napisu daje ogromną satysfakcję i naprawdę rozwija kreatywność. Mojemu napisowi daleko do ideału. Przede mną jeszcze długa droga, ale człowiek przecież uczy się całe życie. :)

napis metodą quilling, quilling napis, quilling litery

paper typography quilling, quilled letters, quilled words, quilling typography

napisy z papieru, logo z papieru, napisy quilling, logo quilling

paper typography, quilled words, quilled letters, letters quilling, names quilling

napis quilling, słowa quilling, litery quilling

paper typography, words quilling, latters quilling, names quilling, logo quilling

słowa quilling, litery quilling, napisy quilling

paper typography, words quilling, names quilling, letters quilling

słowa quilling, słowa z papieru, napisy z papieru, logo z papieru, logo quilling, imiona quilling

paper typography, paper words, paper letters, words quilling, names quilling

paper typography, quilled names, quilled logo

This Post Has 5 Comments

 1. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Od jakiegoś czasu po cichutku oglądam Pani prace i za każdym razem zachwyca mnie Pani jeszcze bardziej.
  Napis wygląda fascynująco. I ta kolorystyka!
  Wzdycham i zazdroszczę :D

  1. Daria

   Dziękuję za miłe słowa i odwiedziny. :) Napisowi jeszcze wiele brakuje do ideału, ale ćwiczenia czynią mistrza :) Zachęcam również do spróbowania takich napisów :)

 2. Karolina

  śliczny MASZ TALENT

 3. Kasia

  Jesteś rewelacyjna w tym co robisz! Długo zajęło Ci zrobienie tego napisu? Wyszedł świetnie

  1. Daria

   Napis robiłam w chwilach wolnych od innych obowiązków. Udało mi się go skończyć w ciągu trzech dni pracując nad nim po dwie lub trzy godzinny dziennie.

Dodaj komentarz