Dziś przygotowałam swoje pierwsze kartki wielkanocne. Wiem, że do Świąt zostało jeszcze trochę czasu, jednak postanowiłam zabrać się za przygotowanie kartek już teraz. Główny powód jest taki, że będzie na nich dominował motyw zwierzęcy w którym nie mam jeszcze wprawy i muszę poświęcić trochę czasu na przemyślenie sposobu ich wykonania.

Na pierwszy ogień poszedł zajączek wielkanocny. Mam nadzieję, że stworek na mojej kartce chociaż trochę go przypomina :) Długo zastanawiałam się jak wykonać zajączka, żeby jak najbardziej zajączka przypominał. Aż w końcu natknęłam się na odpowiedni wzór: http://www.elainescrafts.com/paper-quilling/quilled-easter-bunny/

Kolory i pozostałe elementy kartki oczywiście wiosenne: dużo zieleni, delikatne kwiaty i motylki.

n_6

n_5

Druga kartka natomiast przedstawia baranka. Chciałam, żeby uwaga skupiała się tylko na nim, dlatego mało jest jakichkolwiek dodatków. Obok baranka umieściłam jedynie kilka kolorowych pisanek i motyli, aby było bardziej wiosennie.

baranek quilling

baranek quilling

This Post Has 3 Comments

 1. Eliza

  Dodaj coś nowego :)!

  1. Daria

   Mam taki zamiar, tylko muszę wymyślić coś ciekawego.

 2. Eliza

  Świetny zając, chociaż bardzo podoba mi się kokarda u góry i te ślaczki na dole. Doskonalisz się i aż miło popatrzeć na postępy :)

Dodaj komentarz