Już wkrótce marzec. Miesiąc ten kojarzy się głównie z Dniem Kobiet i nadejściem wiosny. Za oknem niestety cały czas szaro i śnieżnie. Zima nie daje za wygraną. Ale to nic. Ja przez miniony tydzień miałam w domu swoją małą wiosnę. Na moim stole gościły tylko jasne i radosne kolory i żadna plucha za oknem nie była mi straszna. Kolory te posłużyły mi mianowicie do przygotowania kilku kartek na Dzień Kobiet.

Wykonanie ich było dla mnie doskonałą okazją na poznanie nowych rodzajów kwiatów. Po raz pierwszy wykonałam kwiaty składające się z więcej niż dwóch kolorów. Zadanie niełatwe, jednak rezultat daje ogromną satysfakcję. Przykładem tego są kwiaty widniejące na niebieskiej i zielonej kartce, składające się z koloru białego, żółtego, pomarańczowego oraz dwóch odcieni różu. Zostały one wykonane przy użyciu grzebienia.

Nowością jest dla mnie również kwiatek znajdujący się na niebieskiej kartce, ten z żółtym środkiem i różowym otokiem. Został on także wykonany przy użyciu grzebienia. Do tej pory unikałam tego kształtu w obawie przed porażką, ale udało się! Jestem z siebie dumna jak paw :)

Poniżej rezultat mojej pracy.

m_3

m_4

m_19

m_6

m_16

m_8

m_15

m_11

m_12

This Post Has 3 Comments

 1. Kinga

  Twoje Kartki są Cudowne .

 2. Hello Daria!
  Thank you for inviting me to your blog….I enjoyed viewing all your quilling crafts here. Your quilling work is very clean and neat…..and I love your multicoloured tiny loops flower…..you did a great job with that! :) Hope to see more of your work in future.

  p.s. I would like to follow your blog….but I don’t know how since you are using wordpress.

  Hugs,
  Lin
  Lin Handmade Greetings Card

Dodaj komentarz