Od samego początku pudełeczka cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Ku mojej radości to zainteresowanie nadal nie zmalało czego dowodem jest wciąż rosnąca liczba zamówień. :)

Zastanawiałam się ostatnio co mogę zrobić żeby były one jeszcze lepsze i jeszcze ciekawsze. I tak oto postanowiłam przygotować większą wersję takiego pudełeczka. Różnice możecie zobaczyć na zdjęciach. :)

Wzór box’a jest już Wam doskonale znany, jednak niebawem pojawi się kilka nowości. :)

Na dziś to tyle. Życzę Wam miłego weekendu. :)

exploding box kartka pudełko ręcznie robiona handmade quilling tort z papierubig exploding box, duży exploding box, quilling, kartki ręcznie robione, kartka pudełkokartka pudełko na zamówienie, kartki na ślub, zaproszenia ślubneexploding box handmade, paper cake, wedding invitations, wedding cards, handmade cardsexploding box kartka pudełko, kartki na zamówienie, wzory kartek ręcznie robionychduże exploding box, kartka pudełko, kartka pudełeczko na zamówienieexploding box, handmade greeting cards, unique greeting cards, wedding invitationquilling kwiaty, kartki ręcznie robione bydgoszcz, exploding box na zamówieniepaper cake, tort z papieru, exploding box, quilling, handamde greeting cards

This Post Has 12 Comments

 1. Mari

  WOW, very beautiful.

 2. ALKA LEEKHA

  hi,it is very beautiful.i like this very much.can u please send me the tutorial of making this.

  1. Daria

   Unfortunately, I don’t have any tutorial on this box. I just used an old box I had at home, analyzed how it was made and tried to recreate it.

 3. ELA

  Cudne ;) po prostu dzieło sztuki:)gratuluję pomysłów i pięknego wykonania.Życzę sukcesów i wszystkiego najlepszego .pozdrawiam :))))))

 4. ankice

  Piękno i precyzja w każdym calu..genialne sa Pani prace, ja zaczynam przygode z quillingiem i chętnie zagladam na strony zdolnych..ale Pani prace są niesamowite..mam pytanie techniczne- gdzie Pani kupuje karbowane psaki??Bo ja od jakiegoś czasu próbuję je dostać i mam z tym problem…Pozdrawiam gorąco i jeszcze raz gratuluję!!!!!

  1. Daria

   Dziękuję za miłe słowa. :) Takich pasków niestety nie da się kupić. Paski z których wykonuję dekoracje tnę sama za pomocą małej niszczarki do papieru. Dlatego wyglądają jakby były karbowane.

   1. ankice

    świetny pomysł, a efekt piękny…bede zagladać częściej i czerpać inspirację…Wszystkiego dobrego!!!

 5. Kara

  Ale piękne! Zazdroszczę dokładności i cierpliwości.

Dodaj komentarz