W związku z tym, że wyjeżdżam jutro na Święta do rodzinnego domu i przez najbliższe kilka dni nie będę miała okazji usiąść przed komputerem, zamieszam dziś jeszcze jeden wpis :)

Wraz z mężem Święta spędzimy u rodziców. W ramach podziękowań za przyjęcie nas pod swój dach w tym wyjątkowym dniu postanowiłam przygotować dla nich pierniki. Przepis z którego skorzystałam znajdziecie tutaj: http://passionfruit.blox.pl/2008/12/Piernikowe-serca.html

Moje pierniki nie mają co prawda kształtu serc, ale są równie pyszne. Zasmakowały zwłaszcza mojemu małżonkowi. Dzięki niemu mogłam w końcu wykorzystać tradycyjne powiedzenie „Zostaw! To na Święta!” :) Do udekorowania pierników wykorzystałam lukier oraz cukrową posypkę.

 Poza piernikami przygotowałam dla naszych rodziców również kartki świąteczne, dzięki czemu miałam okazję poćwiczyć swoje umiejętności związane z quillingiem.

Niniejszy wpis chciałam wykorzystać nie tylko w celu pochwalenia się kolejnym kulinarnym osiągnięciem, ale również po to, aby złożyć Wam świąteczne życzenia. Chciałabym życzyć Wam przede wszystkim spokoju. Mam nadzieję, że okres świąteczny będzie dla Was okazją do wypoczynku, umocnienia więzi z najbliższymi i przypomnienia sobie co tak naprawdę jest w życiu ważne. Oby każdy z nas choć na chwilę zapomniał o codziennych troskach i potrafił cieszyć się tym co ma. Życzę Wam, abyście dzięki Bożemu Narodzeniu napełnili swoje serca nadzieją i miłością, a cała reszta przyjdzie sama :)

Dodaj komentarz