Ostatnio na blogu pojawiało się mało pudełek. Na szczęście w minionym tygodniu miałam okazję wykonać aż dwa nowe boxy. Dziś chciałabym podzielić się jednym z nich. :)

Pudełeczko, które widzicie na zdjęciach poniżej zostało przygotowane z okazji ślubu. Jest to pudełko o wymiarach 10 cm x 10 cm x 10 cm, a jego kolorystyka została wybrana przez klientkę.

Historia tego box’a jest o tyle ciekawa, że powędrowało ono aż do Korei Południowej. :)

Poza box’em klientka zamówiła również jeden z moich obrazków i tutaj poprosiła mnie o wprowadzenie delikatnych zmian, a mianowicie o dodanie kilku różyczek w kolorze czerwonym, białym i różowym.

Bardzo miło przygotowywało mi się to zamówienie. Jednak kiedy rozstawałam się z przesyłką na poczcie czułam się jakbym odprowadzała członka rodziny na lotnisko. W myślach życzyłam mojej paczce powodzenia i udanej podróży. Pewnie dla wielu to zabawne, ale ja naprawdę czuję jakąś więź z pracami, które wykonuję. :) Zgodnie z informacją na stronie poczty, paczka dotarła już na miejsce, więc chyba mogę odetchnąć. Teraz mam tylko nadzieję, że podarunki spodobają się nowożeńcom. :)

exploding box ślub wedding

kartki ręcznie robione ślub quilling

handmade cards wedding quilling

exploding box wedding ślub quilling

exploding box ślub

exploding box wedding quilling

quilled flowers kwiaty quilling

kartki ręcznie robione ślub

obrazek w ramce quilling framed picture

framed picture quilling flowers bouquet

quilled flowers kwiaty quilling

kwiaty quilling obrazek framed picture

kwiaty quilling quilled flowers

This Post Has One Comment

Dodaj komentarz