Mimo ogromu pracy musiałam znaleźć czas na dzisiejszy wpis. A dzisiejszy wpis będzie nie byle jaki. :)

Ostatnio brałam udział w Quillingowej Wymianie Wielkanocnej 2014. Już tłumaczę co to takiego. :)

Akcja polegała na tym, że wraz z innymi pasjonatkami quillingu postanowiłyśmy wysłać do siebie nawzajem kartki z okazji zbliżających się Świąt Wielkiejnocy. Do Świąt co prawda jeszcze kilka dni, ale mnie Zając odwiedził już dziś. :)

Przesyłka przywędrowała do mnie od Kasi z ArtLife. A wewnątrz same cuda! :)

Kiedy zobaczyłam kartkę wykonaną przez Kasię, szczęka mi po prostu opadła. Już od pierwszej chwili, kiedy trafiłam na bloga Kasi, stałam się ogromną fanką jej talentu, jednak teraz, kiedy miałam okazję zobaczyć jedną z jej prac na własne oczy… Po prostu brak słów. Zdjęcia nie oddają tego jak piękna jest ta kartka na żywo! Do tej pory myślałam, że po dwóch latach uczenia się quillingu coś tam już o nim wiem, ale dzisiaj okazało się, że chyba niewiele. Kasia dołączyła właśnie do mojej listy niedoścignionych talentów! Chyba muszę zapisać się do niej na jakieś lekcje. Zresztą sami zobaczcie. :)

DSC_0400 — kopiaPoza wspaniałą kartką otrzymałam od Kasi kilka drobiazgów do wykorzystania przy tworzeniu kolejnych kartek. Problem jednak polega na tym, że aż żal mi wykorzystywać te wszystkie piękne kwiaty. Chyba je po prostu oprawię w jakąś ramkę i będę podziwiać. :)

Natomiast moja skromna kartka powędrowała do Pani Doroty z bloga Quilling-Paw. W ramach Wymiany Quillingowej postanowiłam przygotować nową wersję kartki z kurczaczkiem. Mam nadzieję, że spodobała się Pani Dorocie. :)

This Post Has 5 Comments

 1. Karolina

  jak robi sie te cudne kwiaty ???
  prosze o szybką odpowiedz po swieta tuż tuż a ja mam tylko 1 kartke :(

  1. Daria

   Kartka z kwiatami nie została wykonana przeze mnie, a przez Kasię z ArtLife. Jest o tym mowa w powyższym wpisie.

  2. Kasia

   Karolino, zapraszam na blog Sklepu Artimeno (artimeno.blogspot.com) w dział DIY tam wśród innych bardzo przydatnych kursików można znaleźć i ten na te narcyzy.

 2. Kasia

  Och, jakie piękne zdjęcia zrobiłaś. Bardzo dziękuję za tyle miłych słów. Bardzo się cieszę, że moja wiosenna karteczka Tobie się spodobała :)
  Ja natomiast podziwiam Twojego kurczaczka, bo jest taki słooooodki! :) A jeszcze te urocze chmurki! Mogłabyś postacie do bajek!

  1. Daria

   Dzięki :) A ja bym chciała nauczyć się takich kwiatów jak te, które mi wysłałaś :) Nie mogę się na nie napatrzeć :)

Dodaj komentarz