Witam! :)

Dziś krótki wpis na temat dwóch zaległych kartek urodzinowych.

Chciałam ostatnio stworzyć coś bardzo, ale to bardzo eleganckiego. Aby tego dokonać postanowiłam po raz kolejny wykorzystać perłowy papier dekoracyjny – posłużył on jako tło pod kwiaty. Jak widzicie na zdjęciach, kolory które zostały użyte to złoty i srebrny.

Na początku nie wiedziałam na jaki kolor kwiatów się zdecydować. Postanowiłam jednak zastosować się do zasady “Mniej znaczy więcej” i w ten oto sposób wybór padł na kolor biały.

Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z efektu. Jest skromnie, prosto i elegancko czyli tak jak lubię. :) A co Wy myślicie?

kartki ręcznie robione quillingzaproszenia ręcznie robione quillinghandmade cards quilling birthday cardseleganckie zaproszenia ręcznie robioneeleganckie kartki ręcznie robione quillingzaproszenia ręcznie robione quillinghandmade invitations handmade cards quillingquilling cards quilled flowers quilled invitationskartki urodzinowe ręcznie robione zaproszenia ręcznie robioneeleganckie zaproszenia ręcznie robioneeleganckie kartki ręcznie robione birthday cards handmadehandmade invitations handmade cards quilling

This Post Has 2 Comments

  1. VenoraArt

    Ojjj tak…mniej znaczy więcej…prześliczne te karteczki….skromne a zarazem takie eleganckie i wyjątkowe ;)

Dodaj komentarz