Witam Was serdecznie!

Jak wiecie, w poprzednim tygodniu zakończył się nasz świąteczny konkurs. Chciałabym jednak jeszcze na chwilę do niego wrócić. :)

Główna nagroda powędrowała już do zwycięzcy. Mam nadzieję, że wygrane materiały przydadzą się i pomogą stworzyć kilka pięknych kartek. :)

Natomiast w dzisiejszym wpisie chciałabym przedstawić Wam kilka prac Pani Danuty G., która otrzymała we wspomnianym konkursie wyróżnienie. W związku z tym, że Pani Danuta nie prowadzi bloga ani strony, które moglibyście odwiedzić, w ramach nagrody zaproponowałam zamieszczenie na Paper Paradise wpisu poświęconego właśnie Pani Danucie.

Oto co Pani Danuta napisała o sobie:

„Od kilku lat jestem na wcześniejszej emeryturze. Wolny czas dzielę między rodzinę, dom oraz moje hobby: latem jazda na rowerze, spacery z “kijkami”, jesienią i zimą rozwiązywanie krzyżówek – Jolek, czytanie książek oraz wykonywanie różnych dekoracji. Niedawno trafiłam na strony poświęcone quillingowi i korzystając z filmików wykonałam kilka prac. Na pewno odbiegają one jeszcze od wprawionych “quillingowców”, ale ćwiczenie czyni mistrza.

Życzę wszystkim wspaniałych pomysłów w rozwijaniu swoich pasji.”

A oto kilka prac Pani Danuty:

Jeszcze raz gratuluję stworzenia pięknej kartki z Mikołajem oraz życzę Pani motywacji do dalszego rozwoju swoich pasji. :)

This Post Has 2 Comments

  1. wąsik

    bardzo ladne te prace pani Danuty:):) to ona powinna wygrać :):P zdecydowanie:)

Dodaj komentarz