Biorąc pod uwagę to jak piękną pogodę mamy dziś w Polsce, pewnie niewielu z Was siedzi teraz przed komputerem. Jednak z myślą o tych, których dopadło niedzielne lenistwo i którzy mimo wszystko postanowili spędzić dzisiejszy dzień w domowym zaciszu przygotowałam kolejny wpis. :)

Dziś chciałabym Wam pokazać pozostałe kartki urodzinowe, które udało mi się przygotować w zeszłym tygodniu. Wszystkie zawierają motyw kwiatowy, różnią się jednak kolorystyką, rodzajem i układem kwiatów. Która podoba Wam się najbardziej? :)

kartki ręcznie robione urodziny imieniny

handmade cards quilling birthday

kartki urodzinowe ręcznie robione quillig

handmade cards quilling flowers

kartki ręcznie robione urodzinowe

birthday cards handmade quilling

kartki urodzinowe ręcznie robione

handmade cards unique birthday

kartki ręcznie robione urodziny imieniny

handmade birthday cards quilled flowers

quilling kwiaty flowers kartki

handmade cards unique birthday card

handmade cards birthday quilling

unique birthday cards handmade quilling flowers

quilled flowers quilling kwiaty kartki ręcznie robione

kartki urodzinowe imieninowe ręcznie robione

kartki imieninowe ręcznie robione quilling

handmade cards unique birthday

kartki ręcznie robione quilling kwiaty

unique handmade cards

unique birthday cards

This Post Has 8 Comments

 1. Anonim

  Zarówno instruktaż jak i karteczki profesjonalne. Kolory kartek , szczególnie róż i ten zółty śliczne. Pozdrawiam serdecznie. Lubie tutaj zaglądać:-)

  1. Daria

   Cieszę się, że kurs przypadł do gustu. Bardzo miło czyta się takie komentarze jak ten Pani. :) Postaram się przygotować jeszcze kilka takich kursów tylko najpierw muszę to sobie trochę przemyśleć i rozplanować. :) Pozdrawiam.

 2. Irena

  Very beautiful cards, just amazing!! I was wondering what kind of stripes you use for the quilling, it is not a paper? It looks very professional also it looks like it is from clothe? I live in Germany and I have hard time finding nice stripes. Thanks for your help!!

  1. Daria

   Thank you so much. Glad you like the cards. :) The strips I use are made of paper. They look different than the regular quilling strips because I cut them myself using mini paper shredder. :)

 3. Choć za żółtym kolorem nie przepadam, to jednak ten odcień z ostatniej kartki jest tak boski, że ta kartka właśnie została moją ulubioną :D

  1. Daria

   Na początku wydawało mi się, że ten kolor jest zbyt rażący. I może nawet jest, ale chyba dzięki zielonym listkom wszystko w miarę dobrze się ze sobą łączy. :)

 4. YuYun

  hye…love to see your crafts here :).. simple but beautiful!

Dodaj komentarz