Wedding Exploding Box

Hello!

Finally, after a long break, I’ve found the time to prepare a new blog post.

April has been very busy. I know I’ve neglected the blog recently. Hope you’ll forgive me. :)

Today I would like to share with you some photos of the wedding exploding box I made a few weeks ago. You know the design very well. The only new thing here is a tiny envelope which you can see inside the box.

Do you like this idea? Let me know if you do so I will try to make a short tutorial for you on how to make such envelopes. :)

exploding box wedding ślub

kartka pudełko ślub

kartki ręcznie robione ślub quilling

handmade cards exploding box wedding

kartka pudełko ślub exploding box

kartki ręcznie robione quilling

handmade greeting cards quilling exploding box

exploding box paper cake wedding

kartka pudełko ślub ręcznie robiona

Behind the scenes. :)

kartka pudełko ślub quilling

And the box is ready to go. :)

exploding box handmade wedding

12 Comments

  • Śledzę Pani stronę od jakiegoś czasu. Prześliczne kartki i boxy które mnie zachwycają. Sama zaczęłam stawiać pierwsze kroki z quillingiem. Jakiego papieru i kleju Pani używa? Moje pierwsze kartki wyginały się.. Ma Pani jakiś specjalny sklep w którym się zaopatruje w ładne wzory kartek i sprzęty potrzebne do ich wykonania i tych mega ślicznych boxów? :)

    • Jeśli chodzi o papier to jest to najzwyklejszy papier wizytówkowy. Można go znaleźć w każdej hurtowni papierniczej. Klej jakiego używam to Anita’s Tacky Glue, można go dostać w Empiku. :)

  • Śledząc od niedawna Pani blok, nie ukrywam że z niecierpliwością czekam na Pani wpisy. Pudełeczka są prześlicznie. Jednak nie wiem jak Pani robi ten tort. Chciałabym spróbować zrobić takie pudełeczko. Może podpowie Pani jak robi się ten tort?

  • Pudełeczko jest cudne! Już od jakiegoś czasy śledzę Pani bloga. Każdy post mnie czymś nowym zachwyca. Interesuje mnie guilling, czasami nawet uda się coś zrobić, ale nie w takiej jakości;) wyobrażam sobie jak pracochłonne jest zrobienie takiego pudełeczka. Pewnie cały dzień trzeba na to poświęcić?

    • Dziękuję za miłe słowa. :) Zrobienie pudełeczka całego dnia nie zajmuje, ale trochę to jednak trwa. W moim przypadku ok. 3 godzin. A jeśli chodzi o jakość… Z quillingiem jest tak, że im więcej się ćwiczy tym lepsze rezultaty, więc na pewno z każdym dniem będzie coraz lepiej :) Pozdrawiam.

Leave a Reply

Your email address will not be published.